Aktuálne informácie

napísal

Dnes sa otvorili brány 10. ročníka európskeho veľtrhu pomaturitného a celoživotného vzdelávania Gaudeamus Nitra 2023. Dvojdňové podujatie sa koná 14. a 15. novembra na nitrianskom výstavisku Agrokomplex.

napísal

Dňa 14. 11 2023 sa uskutočnilo jesenné zasadnutie VR FBP SPU v Nitre.

napísal

Ing. Michal Mihaľ jedným z výhercov na MendelNet 2023

Dňa 8.11.2023 sa na pôde Agronomickej fakulty Mendelovej univerzity v Brne uskutočnil 30. ročník medzinárodnej konferencie MendelNet pre PhD. študentov.

napísal

Dňa 9.novembra 2023 sa na Slovenskej poľnohospodárskej univerzite v Nitre uskutočnila Vedecká konferencia doktorandov s medzinárodnou účasťou, pod záštitou dekanov troch fakúlt - prof. Ing. Norberta Lukáča, PhD. (Fakulta biotechnológie a potravinárstva), prof. Ing. Marka Hala, PhD. (Fakulta agrobiológie a potravinových zdrojov) a prof. Ing. Dušana Igaza, PhD. (Fakulta záhradníctva a krajinného inžinierstva).

napísal

V Inštitúte znalostného pôdohospodárstva a inovácií v Nitre sa dňa 8. novembra 2023 konal odborný seminár s názvom "KVALITA A BEZPEČNOSŤ POTRAVÍN: AKTUÁLNE TRENDY SYSTÉMOV RIADENIA A KONTROLY POTRAVÍN", určený pre odbornú verejnosť a študentov.